אודותינו

משרדנו מציע ללקוחותיו שירותים משפטיים בתחומי חברות, ניירות ערך ומשפט מסחרי, באמצעות צוות מנוסה, מקצועי ואיכותי.
המשרד הוקם בשנת 2016 על ידי עו"ד הדר אודלר, בעלת ניסיון של למעלה מעשרים שנה בתחומי החברות וניירות ערך, מתוך מטרה להעניק ללקוחות המשרד שירותים משפטיים מקצועיים באיכות מעולה, תוך טיפול וליווי אישי, שירותי ומסור.

במסגרת מגוון השירותים המוענקים לחברות ציבוריות, משרדנו מלווה חברות ציבוריות במגוון שירותי מזכירות חברה, על כל סוגיהם ובהתאמה לצרכיה ולאופייה של כל חברה, מתוך מטרה לסייע בביצוע משימות תאגידיות שונות, להקל על עומסים וריבוי משימות, לגבות צוותים משפטיים פנימיים או צוותי הנהלה, לפי העניין, ולסייע בתחומי דיני החברות ודיני ניירות ערך לחברות, ליועציהם המשפטיים ולמחלקות המשפטיות הפנימיות, באופן שוטף או פרטני לפי הצורך.

כמו כן, אנו מתמחים בליווי משפטי של וועדות דירקטוריון של חברות ציבוריות בעת בחינה, דיון וקבלת החלטות בעסקאות בעלי שליטה או בהתייחס לבחינת הליכים משפטיים (ועדות תביעות).

משרדנו מעניק שירותים מגוונים נוספים לאנשים פרטיים ולחברות פרטיות, לרבות הקמת ורישום חברות ברשם החברות בישראל, גיבוש הסכמי מייסדים והסכמי בעלי מניות, עסקאות השקעה או מכר של החזקות בחברות, עריכת מגוון הסכמים מסחריים שונים, וכן מציעים טיפול וליווי שוטף בצרכים התאגידיים והמסחריים של החברות הפרטיות.

צוות המשרד מונה עורכות דין מקצועיות ומנוסות, אשר כולן גם מילאו תפקידים במחלקות משפטיות של חברות ציבוריות בעלות צרכים משפטיים רבים ומגוונים. ניסיון ייחודי זה מקנה לנו את היכולת להעניק שירותים מתוך הבנה עמוקה של צרכי החברה, נושאי המשרה בה ובעלי מניותיה, והמורכבויות הכרוכות לעיתים בהתנהלות השוטפת, וזאת תוך מתן יחס אישי וטיפול פרטני ברמת בקיאות ומקצועיות גבוהה ביותר.

בראש המשרד עומדת עו"ד הדר אודלר, בעלת ניסיון של למעלה מעשרים שנה בתחומי החברות וניירות ערך, אשר הקימה את המשרד מתוך מטרה לגבש צוות מקצועי ואיכותי של עורכי דין אשר יוכל להעניק שירותים משפטיים לחברות ציבוריות, לחברות פרטיות וללקוחות פרטיים, במקצועיות ובשירותיות גבוהה ביותר.

עו"ד אודלר שימשה בעבר כשותפה במשרד עורכי הדין גולדפרב-זליגמן, בו עבדה למעלה מ-12 שנים, ולאחר מכן מילאה תפקידים משפטיים בחברות ציבוריות – לרבות אי די בי חברה לפתוח בע"מ, אי ד בי חברה לאחזקות בע"מ וקבוצת א. דורי בע"מ (כיום: קבוצת עמוס לוזון יזמות ואנרגיה בע"מ). השילוב של ניסיון מקצועי עשיר ורב שנים – הן במשרד עורכי דין גדול והן בחברות ציבוריות – מקנה לעו"ד אודלר ראייה משפטית ופרקטית רחבה, מעמיקה וייחודית, המאפשרת מתן שירותים משפטיים מקצועיים תוך הבנת הלקוח ומענה על צרכיו העסקיים-משפטיים.